BBC'den Taptaze Zombi Dizisi: In The Flesh 1 – in the flesh 01

BBC’den Taptaze Zombi Dizisi: In The Flesh

15 Mart 2013

The Walking Dead’in televizyon ekranlarındaki önlemeyen başarısı sonrasında bütün kanallar korku dizilerine ağırlık vermeye başladı. Yayınladığı dizileri hep belli bir kalite çıtasının üzerinde olan BBC de yeni zombi dizisi In The Flesh ile belki ileride bir furya olarak adlandırabileceğimiz bu döneme bir tuğla daha ekliyor.

in the flesh 00

“Zombi istilasının üzerinden dört sene geçmiştir. Hükümet zombileri rehabilite ederek tekrar topluma kazandırma çabası içerisindedir. Genç Kieran Walker da bu program dahilinde doğup büyüdüğü Lancashire isimli küçük köye geri döner. Bir yandan kendi şeytanları ile uğraşan Walker, öte yandan da köylülerin düşmanca tavırlarına karşı mücadele etmek zorundadır.”

Dominic Mitchell’ın yazıp, Jonny Campbell’ın yönettiği diziye ait bir fragmanın yanı sıra izlemesi keyifli üç adet de tanıtım videosu yayınlandı. “Keep Calm and Avoid the Undead”, “Know the Undead Facts and Relax” ve “Improvise and Survive” isimlerini taşıyan videolar, fragman ve birkaç görseli yazının altında bulabilirsiniz.

Bir BBC klasiği olarak 3 bölümlük ömrü olan dizi, 17 Mart’ta başlıyor.

in the flesh 01

in the flesh 02

blank

Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Öteki Dünyalar Edebiyatı İstanbul'da 2 – oteki dunyalar edebiyati

Öteki Dünyalar Edebiyatı İstanbul’da

İBB Kültür Müdürlüğü tarafından Öteki Dünyalar Edebiyatı isimli fantastik kurgu
Sabancı Vakfı 6. Kısa Film Yarışması Kazananları 3 – Sabanci Vakfi 6 Kisa Film Yarismasi odul toreni

Sabancı Vakfı 6. Kısa Film Yarışması Kazananları

Sabancı Vakfı’nın “Kısa Film Uzun Etki” sloganıyla bu sene altıncısını