Berandal'dan İlk Kareler Nihayet Yayınlandı 1 – Berandal 004

Berandal’dan İlk Kareler Nihayet Yayınlandı

1 Şubat 2013

Berandal 209x300 Berandalın Çekimleri Başladı The Raid Serbuan maut Redemption Merantau Iko Uwais Gareth Evans Berandal BaskınGeçtiğimiz senenin en heyecan verici filmlerinden The Raid’in devam filmi Berandal’ın çekimlerinin başladığı haberini daha önce sizlerle paylaşmıştık. Berandal’dan yayınlanan ilk görsellerin yanında kısa da olsa bir açıklama da geldi.

Yapılan basın açıklamasına göre, Galli yönetmen Gareth Evans ile ilk filmin yıldızı Iko Uwais’i tekrar bir araya getiren Berandal’in oyuncu kadrosunda Tio Pakusadewo, Putra Arifin Scheunamann, Julie Estelle, Alex Abbad ve Roy Marten yer alıyor. Çekimleri Jakarta’da devam eden filmin çekim süresi 100 gün civarında olacakmış.

Filmin konusu da şöyle özetlenmiş: İlk filmin nihayete erdiği yerden başlayacak olan Berandal’de Rama (Uwais), gizli polis olarak Jakarta suç dünyasının içine dalar. Ailesini korumak için bu yolu seçen Rama’nın bir diğer hedefi de polis teşkilatı içindeki yozlaşma ve yolsuzluğu ortaya çıkarmaktır.

Yönetmen Evans ise şunları söyledi; “Bütün hayranlarımıza destekleri için teşekkür ediyorum. Bir an önce salonlara geri dönüp ne üzerinde çalıştığımızı sizlere gösterebilmek için sabırsızlanıyoruz. 2014’de daha büyük, daha iyi ve daha kanlı bir film ile yanınızda olacağız. Bize şans dileyin.”

Şimdilik Berandal hakkındaki malumatlar bu kadar. Aşağıda filme ait yayınlanan ilk görselleri görebilirsiniz. Yeni bilgiler açığa çıktıkça paylaşmaya devam edeceğiz.

Berandal 001

Berandal 002

Berandal 003

Berandal 004

Berandal 005

Berandal 006

Berandal 007

blank

Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Optimized by Optimole
blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

54. Ulusal Yarışma Film Seçkisi Açıklandı 2 – Ulusal Yarışma banner

54. Ulusal Yarışma Film Seçkisi Açıklandı

Bu yıl ilk kez gerçekleşen ve 20-27 Ekim tarihlerinde sinemaseverlerle buluşacak olan
Yeşilçam Filmlerine Ulaşmak Artık Çok Kolay! 3 – da27b3dde77bda069e252df312d16242

Yeşilçam Filmlerine Ulaşmak Artık Çok Kolay!

Polat Öziş'ten, Youtube üzerinden yasal olarak izleyebileceğiniz filmler ve bunları