Can Evrenol’dan Cesur Bir Kadın Hikayesi: Çıplak

Türkiye’de şimdiye kadar yapılmış en cesur kadın hikayesi “Çıplak”, 11 Haziran’da BluTV’de başlıyor. 8 bölümden oluşan ve müzikleriyle de dikkat çeken mini dizi “Çıplak”, Türkiye’de tüm bölümleri iPhone ile çekilen ilk dizi olma özelliğini taşıyor.

Özel yapımları ve yurt dışındaki sevilen projelerin yer aldığı seçkisi ile Türkiye’nin sevilen dijital platformu BluTV, Türkiye’de şimdiye kadar yapılmış en cesur kadın hikayesi Çıplak’ı izleyiciyle buluşturuyor. 11 Haziran’da BluTV’de yayına girecek olan Çıplak, Türkiye’de tüm bölümleri iPhone ile çekilen ilk dizi olma özelliğini de taşıyor. Yapımcılığını TN Yapım’ın üstlendiği 8 bölümlük mini dizinin başrollerini Müge Bayramoğlu ve Mert Ramazan Demir paylaşıyor.

Çıplak, geçimini eskortluk yaparak kazanan ve tek isteği para biriktirip Galler’e taşınıp yeni bir hayat kurmak olan Eylül’ün gittiği bir bekarlığa veda partisinde sosyetik bir kızla evlenmek için gün sayan müstakbel damat Cem’e aşık olmasıyla gelişen olayları anlatıyor.

Senaryosunu Merve Göntem ve Can Evrenol’un kaleme aldığı Çıplak’ın yönetmenliğini de Baskın (2015), Housewife (2017) ve son olarak Peri: Ağzı Olmayan Kız (2019) filmlerinin yanı sıra The Field Guide to Evil (2018) antolojisindeki Al Karısı bölümünü ve Netflix’in ilk Türk yapımı olan Hakan Muhafız’ın ilk sezonunun beş bölümünü yöneten Can Evrenol üstleniyor. Dizinin müziklerinde ise Jakuzi, Ekin Beril, Nova Norda yer alıyor.

11 Haziran Perşembe günü sadece BluTV’de yayına girecek Çıplak’ın fragmanı

Dizinin Spotify’daki playlist’ini dinlemek isteyenler buraya

https://open.spotify.com/playlist/7g4LIzci8QzzUcMKZpo2yU?si=rGiFAevOQ521kFZmGnv4lg

BluTV hakkında

2015 yılında Türkiye’nin ilk üyelik modelli dijital yayın platformu olarak kurulan BluTV, özel yapımları kadar yurt dışında beğenilen içerikleri de izleyicileriyle buluşturuyor. Türkiye dışında, tüm dünyada da Türkçe olarak, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da Arapça olarak faaliyet gösteren, her ay 4 milyon saatten fazla içerik tüketilen platform, bugüne kadar 6 milyon izleyiciye ulaştı. Türkiye’nin dijital platformu BluTV, bugüne kadar hayata geçirdiği 21 özel yapımının sayısını her geç gün arttırarak ilgi çekici içerikler sunmaya devam ediyor.

SEVDİYSEN PAYLAŞ BAŞKALARI DA OKUSUN
Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir