Canlandıranlar Başlıyor!

Beyoğlu Sineması’ndaki Canlandıranlar Festivali açılışı; Alessandro Rak’ın “Mutluluk Sanatı” (The Art of Happiness) filminin galası ile gerçekleşecek.

Açılış gecesi davetiyesine sahip olmak için tek yapmanız gereken;

Canlandıranlar Derneği’nin Vakıflar Bankası TR 9100 0150 0158 0072 9963 9602 no’lu hesabına EFT ile ya da aşağıdaki paypal linkini kullanarak, 5-21 Mayıs tarihleri arasında, en az 20TL‘lik bağış yapmak.

Böylece Öteki Sinema’nın medya sponsoru olarak destek verdiği Canlandıranlar Festivali’nin sürdürebilirliğine katkıda bulunmuş ve Türkiye’nin tek animasyon festivali kataloğuna sahip olmuş olacaksınız.

Yukarıdaki şartlarda bağış yapan herkes otomatik olarak açılış bileti sahibidir. Açılış gecesine geldiğinizde Beyoğlu Sineması’nda kurulacak dernek masamızdan konuk listesindeki isminizi kontrol ettirmeyi ve festival kataloğunuzu almayı unutmayın.

Açılış programı ilgili detaylı bilgiyi veya herhangi bir değişikliği sizinle paylaşabilmemiz için bağışınızdan sonra MUTLAKA bu sayfadaki FORMU DOLDURUN.

bftk_s4

Tarih: 23 mayıs 2014 / Açılış : 19:30 / Film gösterim: 21:00

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir