37. İstanbul Film Festivali Biletleri Satışta! 1 – iff Afiş

37. İstanbul Film Festivali Biletleri Satışta!

24 Mart 2018

37. İstanbul Film Festivali Biletleri Satışta! 2 – iff Afişler Sokaklardaİstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, bu yıl Vodafone Red sponsorluğunda düzenlenen 37. İstanbul Film Festivali’nin biletleri bugün (24 Mart Cumartesi günü) satışa çıktı.

Sinemaseverler biletlerini 24 Mart Cumartesi günü 10.30’dan itibaren Biletix satış kanalları ile Atlas ve Rexx sinemalarında açılacak gişelerden satın alabilirler. Festival biletleri bu yıl da hizmet bedeli eklenmeden, tüm satış kanallarında aynı ücretlerle satışa sunulacak.

6-17 Nisan tarihlerinde yapılacak 37. İstanbul Film Festivali, 198 uzun metrajlı ve 12 kısa filmden oluşan zengin programıyla festival takipçileriyle buluşuyor. Festival kapsamında 12 günde, 18 bölümde 43 ülkeden 218 yönetmenin toplam 210 filmi gösterilecek. Festivalde film gösterimlerinin yanı sıra konuk yönetmen ve oyuncuların katılımıyla gerçekleştirilecek sohbetler, konserler, sergiler ve özel etkinlikler de yer alacak.

Festivali, yenilenen tasarımıyla film.iksv.org’dan takip edin

37. İstanbul Film Festivali programıyla ilgili tüm bilgilere film.iksv.org’dan ulaşılabilir. Festival seyircilerinin programlarını daha kolay yapabilmesi için, web sitesinde bulunan programda yer alan filmler, 64 kategoriden etiketlerle işaretlendi. Bu etiketler sayesinde seyirciler beğendikleri tür veya kategorideki filmleri daha kolay ayırt edebilecek ve programlarını kolayca yapabilecekler.

Ayrıca, İstanbul Film Festivali boyunca festival etkinliklerinden haberler, konuklarla yapılmış özel röportajlar ve içerikler de web sitesindeki “Festival Günlüğü” bölümünden takip edilebilecek.

Festival hakkında detaylı bilgi için festival kataloğu satışta

Festivalde gösterimi yapılacak filmler ve etkinliklerle ilgili ayrıntılı bilgileri, festival çizelgesini ve sinemaseverlerin ihtiyaç duyacakları tüm ayrıntıları içeren festival kataloğu, Atlas, Rexx ve Kadıköy sinemaları ve İKSV’den 8 TL’ye satın alınabilir.

Bilet fiyatları

İstanbul Film Festivali’nde biletler hafta içi 19.00 ve hafta sonu (11.00, 13.30, 16.00, 19.00) tam 22 TL; öğrenci ile 65 yaş ve üstü sinemaseverler için ise 15 TL’den satışa sunuluyor.

Tüm 21.30 seansları ise 22 TL.

Hafta içi gündüz seansları (11.00, 13.30, 16.00) ve Pera Müzesi’nde yapılacak gösterimlerin tümü yalnızca 8 TL.

Hafta içi gündüz seansları öğrenciler için 1 TL

Festivalde hafta içi 11.00, 13.30 ve 16.00 seanslarında sınırlı sayıda koltuk, öğrenciler için 1 TL üzerinden satışa sunuluyor. Uygulamanın gerçekleştirilmesine katkı sağlayan hamilerin listesi film.iksv.org adresinde yer alıyor. 1 TL’lik öğrenci biletlerinden satın alan izleyicilerin salon girişlerinde öğrenci kimliklerini göstermeleri zorunludur ve bu uygulama kapsamındaki biletler ise kapasiteyle sınırlıdır.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

4. Malatya Film Festivali Tarihleri Açıklandı! 3 – 4.MUFF Festival Afişi

4. Malatya Film Festivali Tarihleri Açıklandı!

Malatya Valiliği’nin koordinasyonunda düzenlenen 4. Malatya Uluslararası Film Festivali’nin tarihleri
Cannes’dan Altın Koza’ya 4 – 21 Altın Koza poster yarısı

Cannes’dan Altın Koza’ya

Merakla beklenen filmlerin Türkiye'deki ilk gösterimleri bu yıl yine 21.