Fright Night 3D Olarak Yeniden Çevriliyor!

Fright Night 3D geliyor! 80’lerin en şahane korku komedilerinden biri olarak gördüğümüz ve hala bayıla bayıla seyrettiğimiz kült film Fright Night yeniden çevrimi 3D olarak 2011 Ağustos’unda seyirci karşısına çıkıyor. Filmin başrolünde Colin Farrell‘in oynaması da ayrıca ilginç!

Bir amiga oyununa ve çizgi romana esin kaynağı olmuş Fright Night’ın bıraktığı izler sadece kendi dönemi ile sınırlı kalmamıştır. 2007 yılında vizyona girmiş ve adı sıkça Rear Window ile anılan “Disturbia (Şüphe)” aslında bu filmin remake’i denebilecek yapıdadır. Sadece vampir faktörü silinmiş ve komşusunun bir seri katil olduğuna kimseyi inandıramayan ergen genç karakteri kendini tekrar etmiştir.

Yeniden çevrim ve 3D kelimelerini yan yana duyan korku filmi meraklılarının sarmısak görmüş vampir gibi irkilmesi doğal… Benim de pek hoşuma giden bir hadise olmamakla birlikte hikayeden yana yakıtı iyice tükenmiş Hollywood hayal fabrikasının kendi evlatlarını sömürmesine engel olmak imkansız! Bari yeni çekilen filmden bir iki fotoğraf koyalım da merakımızı giderelim dedik…

Orijinal Fright Night incelemesini bu linkten okuyabilirsiniz:  https://www.otekisinema.com/fright-night-1985/

FRIGHT NIGHT 3D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir