!f 2018 Reklam Filmi ‘Hayat Var!’ Yayında! 1 – reklam filmi

!f 2018 Reklam Filmi ‘Hayat Var!’ Yayında!

29 Ocak 2018

!f 2018 Reklam Filmi ‘Hayat Var!’ Yayında! 2 – if 2018 poster reklam filmiİş Bankası Maximum Kart ana partnerliğinde 15 Şubat’ta başlayacak 17. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nin “Hayat Var!” temalı 2018 kampanyasının yüzü olan Reklam Filmi yayınlandı. !f 2018 Reklam Filmi, vahşi hayata ve fiziksel olarak kendinden daha güçlü yaratıklara karşı hayatta kalma mücadelesi veren canlıları anlatıyor.

Yaratıcı yönetmenliğini Ayşe Bali, Sezer Üstüngel ve Resul Geniş’in üstlendiği, Rafineri ekibinden Gözde Aldinç Atamer, Seren Toktamış, Şafak Serter, Can Önder ve Hüseyin Sert’in ortaklaşa hayata geçirdiği !f 2018 Reklam Filmi’nin seslendirilmesi oyuncu Rıza Kocaoğlu tarafından yapıldı.

Biletler biletix’te!

İş Bankası Maximum Kart’ın 6. kez ana partnerliğinde ve CGV Mars Cinema Group ortaklığında gerçekleşecek !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nin biletleri 2-4 Şubat tarihlerinde İstanbul için, 23-25 Şubat tarihlerinde de Ankara ve İzmir için %10 indirimle, İş Bankası Maximum Kart sahiplerine ise %20 indirimle biletix’te ön satışa çıkacak.

Tüm öğrencilere !f bileti 2 TL!

!f İstanbul’un geçtiğimiz yıl genç !f’çilere özel olarak başlattığı indirimli gösterim fırsatı bu yıl da devam ediyor. Öğrenci kimliğini gösteren !f’çilere hafta içi gündüz seanslarındaki filmler 2 TL’den satışa sunulurken; İş’te Üniversiteli kredi kartına ya da Maximum Kart sahibi öğrenciler ise aynı seansları 1 TL ödeyerek izleyebilecekler.

!f ile arkadaş olun!

Sosyal medyada en çok takip edilen festival olan !f İstanbul ile ilgili güncel bilgileri festivalin Facebook, Twitter ve Instagram, Snapchat ve Periscope hesaplarından izleyebilirsiniz. !f İstanbul’u sosyal medyada @ifistanbul adresiyle takip edebilir, paylaşımlarınızı #if2018, #HayatVar, #ifteizledim ve #ifmaximumda etiketiyle yaparak sohbete katılabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için: www.ifistanbul.com

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Optimized by Optimole
blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Marie Losier 6. Pembe Hayat Kuirfest’te! 3 – 180211 BD 3362

Marie Losier 6. Pembe Hayat Kuirfest’te!

Fransız yönetmen ve küratör Marie Losier, filmlerinden oluşan iki seçkiyle
Dünya Sinemasının Merakla Beklenen Filmleri Antalya’da 4 – Diego Maradona

Dünya Sinemasının Merakla Beklenen Filmleri Antalya’da

Altın Palmiyeli Parazit'ten animasyon başyapıtı Bir Köpeğin Fantastik Hikâyesi'ne, yılın