Iron Man 3’den Yepyeni Haberler Var

Iron Man 3'den Yepyeni Haberler Var 1 – Iron Man 3 633493

Iron Man 3’den haberler var! Yönetmenliğini Shane Black’in üstlendiği Iron Man 3 (Demir Adam 3) filminin fragmanı yayınlandı. Bunun yanı sıra, Marvel Stüdyoları’nın başkanı Kevin Feige’in yorumları da hayranlarla paylaşıldı. Pepper Potts’ın (Gwyneth Paltrow) filmde dahil olmasından bahseden Feige, “Tony’nin sevdiğimiz taraflarından biri de bu. Her filmde başka bir kız yok. Pepper Potts hayatının ve bir kahraman olmasının inanılmaz derecede önemli bir bölümünü oluşturuyor. Pepper Potts’ın filmdeki rolü çok büyük…” dedi.

Filmin diğer oyuncuları arasında Robert Downey Jr., Don Cheadle, Rebecca Hall, James Badge Dale, Jon Favreau, Guy Pearce ve Ben Kingsley de bulunuyor. Iron Man 3 3D olarak 3 Mayıs 2013’te vizyona girecek.

Feige Marvel Stüdyoları’nın Avengers’tan sonra süper kahraman filmi yapma riskinin farkında olduğunu belirtti.

“Robert neredeyse her sahnede var. Robert varsa, sorun yok demektir. Iron Man 3’le amacımız tüm süper kahramanlarımızın tek başlarına da Avengers filmindeki gibi beraber oldukları zamanki kadar ilginç olduklarını kanıtlamak.”

Feige, Stark’ın yeni zırhıyla ilgili ise şunları söyledi:

“Şimdi her yerde ve her zaman ona parça parça ulaşabilen bir zırha sahip olmasını sağlayan yeni bir teknoloji icat ettiğini göreceğiz.”

İşte filmin resmi özeti:

Marvel Stüdyoları’nın sunduğu Iron Man 3 küstah ama çok zeki sanayici Tony Stark/Iron Man’i gücü sınırsız bir düşmanla karşı karşıya getiriyor. Stark özel dünyasının düşmanının ellerinde altüst olduğunu görünce, bu durumdan sorumlu olanı bulmak için bir yolculuğa çıkıyor. Bu yolculuk, her adımda onun azmini sınıyor. Köşeye sıkışan Stark kendi yöntemleriyle hayatta kalmak zorundadır. Çevresindekileri korumak için yeteneklerine ve içgüdülerine güvenmek zorunda kalır. Çıktığı bu yolda mücadele ederken, Stark gizli gizli peşini bırakmayan bir sorunun da cevabını bulur: zırh mı karakteri yaratıyor, karakter mi zırhı?

Iron Man 3'den Yepyeni Haberler Var 2 – Iron Man 3 233460

Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Guy Pearce, Rebecca Hall, Stephanie Szostak, James Badge Dale, Jon Favreau ve Ben Kingsley gibi oyuncuların rol aldığı Iron Man 3’ün yönetmenliğini Shane Black, senaristliğini Drew Pearce ve Shane Black üstlenmektedir. Film Marvel’ın ilk defa 1963 yılında Tales of Suspense’in sayfalarında yayınlanmış ve Mayıs 1968’de The Invincible Iron Man ile ilk solo çizgi romanı çıkan ikonik süper kahramanı Demir Adam hikayesinden uyarlanmıştır.

Iron Man 3 Paramount Pictures ve DMG Entertainment ortaklığıyla Marvel Stüdyoları tarafından yapılmıştır. Marvel Stüdyoları Başkanı Kevin Feige filmin yapımcılığını, Jon Favreau, Louis D’Esposito, Stephen Broussard, Victoria Alonso, Alan Fine, Charles Newirth, Stan Lee ve Dan Mintz ise idari yapımcılığını üstlenmektedir. Film 3 Mayıs 2013’te vizyona girecek ve dağıtımı Walt Disney Studios Motion Pictures tarafından gerçekleştirilecektir.

Kaynak: http://divxplanet.com/index.php?page=haber&sid=690

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir