Off Season (2009) 1 – Off Season 2009

Off Season (2009)

20 Kasım 2011

Off Season (2009) 2 – Offseason posterOff Season yönetmenliğini Jonathan van Tulleken’in üstlendiği ABD yapımı bir kısa.

Kısa film dalında 2010 BAFTA Film Ödülleri’ne aday olan Off Season, 2010 Palm Springs Uluslararası Kısa Film Festivali’nde de en iyi film ödülünü almış.

Gösterildiği festivallerde büyük ilgi gören ve ödüllendirilen kısa film, kuzeyin karla kaplı ıssız topraklarında boş evlere girerek bulduğu işe yarar her şeyi yağmalayan bir adam ve sevimli köpeğinin tüyler ürperten hikayesini anlatıyor.

Sinematografi, oyunculuk ve yönetim anlamında on numara olan kısayı Öteki Sinema sevenler ile paylaşmanın elzem olduğunu düşündük. İyi seyirler…

Video üzerindeki tam ekran tuşuna basarak Off Season’ı tam ekran seyredebilirsiniz ki öyle yapın lütfen.

blank

Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

2 Comments

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Kısa Filmler Ne Kadar İzleniyor? 3 – cropped content cekmekoy belediyesi uluslararasi kisa film yarismasi basliyor bKKj2bc2Q8UC9i0

Kısa Filmler Ne Kadar İzleniyor?

Kısa filmler nasıl daha fazla insana ulaşabilir ve kısa film
Stephen King’in Favori Kısalarından: Drag (1993) 4 – Drag 02

Stephen King’in Favori Kısalarından: Drag (1993)

Drag, zombi istilası sonrası geriye kalan az sayıdaki insanlardan biri