Pacific Rim İlk Görseller Gelmeye Başladı

Pacific Rim İlk Görseller Gelmeye Başladı 1 – PACIFICRIM V3Bilim-kurgu sinemasının merakla beklenen örneklerinden ilk görseller gelmeye başladı. Son olarak 2008’de Hellboy 2: Altın Ordu (Hellboy II : The Golden Army) ile karşımıza çıkan Guillermo del Toro’nun yeni projesi olan Pacific Rim, devasa robotların kendileri kadar devasa yaratıklarla savaşacakları bilim-kurgu macera olarak niteleniyor.

Entertainment Weekly dergisinin son sayısında yayınlanan filme ait ilk görselde futuristik bir mekan tasarımı ve eski bir pilotu canlandıran Charlie Hunnam ile Mako Mori isimli genç bir stajyeri oynayan Rinko Kikuchi’nin simsiyah metalik kostümlerini görüyoruz. İkili Jaegers ismi verilen robotlar yardımıyla dev yaratıklarla denizden gelerek insanlığın sonunu getirmeye kararlı ve tüm kaynakları sömüren yaratıklar olan Kaiju’larla savaşıyorlar.

Filmin ABD’deki vizyon tarihi 12 Temmuz 2013. Filmin kadrosundaki diğer isimler arasında Idris Elba, Ron Perlman, Charlie Day, Clifton Collins Jr., Max Martini, Robert Maillet bulunuyor. (Kaynak: Beyazperde.com)

(Fotoğrafları büyütmek için üzerine tıkla)

Pacific Rim İlk Görseller Gelmeye Başladı 2 – pacific rim movie image idris elba

Pacific Rim İlk Görseller Gelmeye Başladı 3 – pacific rim charlie hunnam rinko kikuchi

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir