USA Today Pacific Rim'den Kareler Yayınladı 1 – Pacifim Rim 08

USA Today Pacific Rim’den Kareler Yayınladı

5 Şubat 2013

Pacific Rim 021 213x300 Pacific Rim Gün Sayıyor Türkçe Altyazılı Fragman Pasifik Savaşı Pacific Rim Guillermo del Toro fragmanÜlkemizde 3D olarak 19 Temmuz’da gösterime girecek olan Pacific Rim‘den mini bir galeri yayınlayan USA Today, heyecanla filmi bekleyen hayranların ağzına bir parmak bal çaldı.

Yönetmenliğini Guillermo del Toro’nun yaptığı filmde dev yaratıklar ile devasa robotların kapışmasını izleyeceğiz. Şu anda özel efektlerle uğraşan del Toro, “bugüne kadar dahil olduğu projeler arasında bitmesini istemediği tek film” olduğunu söylediği Pacific Rim’in çekim aşamasından büyük keyif almışa benziyor. Daha önce açıklandığı gibi bir devam filmi için hazırlıklara başlandı bile.

“Denizden Kaiju adı verilen yaratıklar yükselmeye başlayınca, milyonlarca insanın canına mal olacak ve insan kaynaklarını tüketecek bir savaş başlar. Bu devasa Kaijular ile savaşabilmek için özel bir silah üretilir. Jaeger adı verilen büyük robotlar akılları nöral bir köprüde kitlenmiş iki pilot tarafından beyin gücüyle yönetilir. Ama Jaegerlar bile acımasız Kaijuların yanında savunmasız kalır. Yenilmenin eşiğindeki insanoğlunun son çaresi eski pilot (Charlie Hunnam) ve deneyimsiz stajyer (Rinko Kikuchi)’dir. Birlikte, kıyamete karşı insanlığın son umudu olacaklardır.”

Filmin kalabalık oyuncu kadrosunda Charlie Hunnam, Charlie Day, Idris Elba, Rinko Kikuchi, Robert Kazinsky, Ron Perlman, Max Martini, Clifton Collins, Jr., Burn Gorman, Larry Joe Campbell, Diego Klattenhoff ve Brad William Henke gibi isimler yer alıyor.

Pacifim Rim 01

Pacifim Rim 02

Pacifim Rim 03

Pacifim Rim 04

Pacifim Rim 05

Pacifim Rim 06

Pacifim Rim 07

Pacifim Rim 08

Kaynak: USA Today

blank

Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Cannes Film Festivali'nin Kazananları Belli Oldu! 2 – JS89803229

Cannes Film Festivali’nin Kazananları Belli Oldu!

Bu yıl 69’uncusu düzenlenen Cannes Film Festivali’nde ödüller sahiplerini buldu.
Yatak Hikayeleri Web Dizisi 14 Mayıs'ta Başlıyor 3 – Yatak Hikayeleri

Yatak Hikayeleri Web Dizisi 14 Mayıs’ta Başlıyor

Yatak Hikayeleri 14 Mayıs Pazartesi, saat 19:00’dan itibaren yayında olacak.