Prometheus Yeni Fragman! 1 – prometheus jock arc

Prometheus Yeni Fragman!

18 Mart 2012

Ridley Scott’un merakla beklenen yeni bilim kurgu fantezisi Prometheus’a ait yeni ve kapsamlı bir fragman yayınlandı. Açıkçası bu fragmanı izledikten sonra film gelene kadar nasıl sabredeceğimizi bilemiyoruz! Alien ve çok daha fazlası Prometheus’da ve yine Scott’un elinden bize sunuluyor olacak…. Bilim kurgu severler için asrın ziyafeti!

Prometheus’un konusu kısaca şöyle: Bir grup kaşif insanoğlunun kökenine de bir ipucu bulurlar. Bu ipucu onları evrenin en karanlık köşelerine bir yolculuğa çıkarır. Orada, insanoğlunun geleceği için korkunç bir savaşın içine dahil olurlar..

Film, Alien evrenini daha kapsamlı bir şekilde inşa edecek fakat doğrudan bu seriyle bağlantılı olmayacak. Bu arada Ridley Scott’un başka bir Alien prequel’i çekmek için Damon Lindelof’la birlikte kolları sıvadığının da haberleri geliyor.

Prometheus Yeni Fragman! 2 – prometheus 2012 5471 poster

blank

Murat Tolga Şen

1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

This will close in 20 seconds

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Sigourney Weaver Yeniden "Ripley" Olacak mı? 3 – Sigourney Weaver

Sigourney Weaver Yeniden “Ripley” Olacak mı?

Sigourney Weaver, Aliens (1986) filminin 25. Yıldönümü münasebetiyle verdiği röportajda
The End of the F***ing World 2. Sezon Resmi Fragman 4 – The End of the Fucking World

The End of the F***ing World 2. Sezon Resmi Fragman

Netflix, The End of the F***ing World ikinci sezon resmi