Merakla Beklenen Prometheus’tan Yeni Görüntüler

Merakla Beklenen Prometheus’tan Yeni Görüntüler 1 – Prometheus posterRidley Scott’ın merakla beklenen son filmi Prometheus’un Alien evrenini tanımlamaya yardımcı olacak önemli ipuçları içerdiği artık sır değil. Gösterim tarihi yaklaştıkça hayranlarının sabırsızlığı da aynı oranda artıyor.

Ufak ufak yayınladıkları materyaller ile heyecanlı bekleyişi körüklemeye devam ediyorlar. Teaserlar, posterler, fragmanlar derken geçtiğimiz günlerde filme ait birkaç görüntü ve set fotoğrafı daha yayınlandı. Biz de bu görüntüleri en son yayınlanan fragman ile birlikte bir paket haline getirip sunalım istedik.

Artık ezberledik ama filmin konusu kısaca şöyle: “Bir grup kâşif insanlığın kökenine dair bir ipucu bulurlar. Bu ipucu onları evrenin en karanlık köşelerine doğru bir yolculuğa çıkarır. Orada, insanlığın geleceği için korkunç bir savaşın içine dahil olurlar.”

Oyuncu kadrosunda Noomi Rapace, Michael Fassbender, Charlize Theron, Idris Elba, Sean Harris, Guy Pearce, Kate Dickie, Rafe Spall, Logan Marshall-Green, Benedict Wong, Emun Elliott, Ben Foster ve Patrick Wilson gibi isimleri barındıran Prometheus 8 Haziran’da vizyona girecek.

Yeni Görüntüler: FİLMDEN KARELER

Merakla Beklenen Prometheus’tan Yeni Görüntüler 2 – Prometheus 1

Merakla Beklenen Prometheus’tan Yeni Görüntüler 3 – Prometheus 2

Merakla Beklenen Prometheus’tan Yeni Görüntüler 4 – Prometheus 3

Merakla Beklenen Prometheus’tan Yeni Görüntüler 5 – Prometheus 4

Merakla Beklenen Prometheus’tan Yeni Görüntüler 6 – Prometheus 5

Yeni Görüntüler: SET FOTOĞRAFLARI

Merakla Beklenen Prometheus’tan Yeni Görüntüler 7 – Prometheus SF1

Merakla Beklenen Prometheus’tan Yeni Görüntüler 8 – Prometheus SF2

Merakla Beklenen Prometheus’tan Yeni Görüntüler 9 – Prometheus SF3

Merakla Beklenen Prometheus’tan Yeni Görüntüler 10 – Prometheus SF4

FRAGMAN

blank

Yazar hakkında: Murat Kızılca

blank
1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir