Sinemalife Temmuz Sayısı Yayında

Hollywood’un Aşırdıkları Sinemalife’ta!

“Türkiye’nin İlk Online Sinema Dergisi” Sinemalife Temmuz sayısı da her zaman olduğu gibi dopdolu içeriğiyle karşınızda.

Sinemalife Temmuz Sayısı Yayında 1 – o MICHAEL JACKSON facebook
Michael Jackson performs live on stage, 1996. (Photo by Phil Dent/Redferns)

Hollywood’un Uzakdoğu sinemasından senaryolarını aşırdığı, ayrıca yeniden çektiği filmler Sinemalife’ın kapağında. Sinemalife’da ayrıca geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden, Afro-Amerikalılar’ın ölümsüz filmi ve aynı zamanda ikonu Michael Jackson ile sinema terapi yolculuğu da yer alıyor. Bu önemli iki konunun dışında, Ayrıca zoom sayfalarına, Hollywood’un yetenekli prensi, Anne Hathaway, müzik sevdalısının beyazperde yolculuğuyla dikkat çeken Johnny Depp, polisiye filmlerinin vazgeçilmez yönetmeni Michael Mann konuk oluyor. Beğenerek takip edilen, Film doktoru ve Göz(e)kondu, To be Continued ve Kayıp Bakışlar Koleksiyoncusu ile sinema önü tercihlerinizi belirleyebileceksiniz. Ayrıca ilgiyle takip edilen büyüteç köşemizde meraklısının dikkatini çekecek önemli yapımları okuyabileceksiniz.

Sinema eleştirilerinin de yer aldığı temmuz sayısında, vizyondakileri, sinema haberlerini, pek yakında beyazperdede gösterilecek filmleri bulabileceksiniz.

Meraklılarının beğenerek takip ettiği ‘Kült Diye’de Peter Weir imzasını taşıyan ‘The Truman Show’, replik de ise, sinema dünyasının önemli yapımları arasında gösterilen sıcacık diyaloglarının olduğu, ‘Cinema Paradiso’yu bulabilecek sinemaseverler. Bunun yanında, ilgi çeken Sanal Kadraj köşesi de her zamanki gibi okuyucuların karşısında. Beğenerek takip edilen DVD ödüllü yarışma sayfalarında da okuyucuları sürprizler bekliyor. Yeni çıkan DVD’lerin tanıtımının da yer aldığı dergi www.sinemalife.com doyurucu içeriğiyle bir tık uzağınızda.

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

blank
1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir