Sinemalife Temmuz Sayısı Yayında 1 – o MICHAEL JACKSON facebook
Michael Jackson performs live on stage, 1996. (Photo by Phil Dent/Redferns)

Sinemalife Temmuz Sayısı Yayında

6 Temmuz 2009

Hollywood’un Aşırdıkları Sinemalife’ta!

“Türkiye’nin İlk Online Sinema Dergisi” Sinemalife Temmuz sayısı da her zaman olduğu gibi dopdolu içeriğiyle karşınızda.

Sinemalife Temmuz Sayısı Yayında 2 – o MICHAEL JACKSON facebook
Michael Jackson performs live on stage, 1996. (Photo by Phil Dent/Redferns)

Hollywood’un Uzakdoğu sinemasından senaryolarını aşırdığı, ayrıca yeniden çektiği filmler Sinemalife’ın kapağında. Sinemalife’da ayrıca geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden, Afro-Amerikalılar’ın ölümsüz filmi ve aynı zamanda ikonu Michael Jackson ile sinema terapi yolculuğu da yer alıyor. Bu önemli iki konunun dışında, Ayrıca zoom sayfalarına, Hollywood’un yetenekli prensi, Anne Hathaway, müzik sevdalısının beyazperde yolculuğuyla dikkat çeken Johnny Depp, polisiye filmlerinin vazgeçilmez yönetmeni Michael Mann konuk oluyor. Beğenerek takip edilen, Film doktoru ve Göz(e)kondu, To be Continued ve Kayıp Bakışlar Koleksiyoncusu ile sinema önü tercihlerinizi belirleyebileceksiniz. Ayrıca ilgiyle takip edilen büyüteç köşemizde meraklısının dikkatini çekecek önemli yapımları okuyabileceksiniz.

Sinema eleştirilerinin de yer aldığı temmuz sayısında, vizyondakileri, sinema haberlerini, pek yakında beyazperdede gösterilecek filmleri bulabileceksiniz.

Meraklılarının beğenerek takip ettiği ‘Kült Diye’de Peter Weir imzasını taşıyan ‘The Truman Show’, replik de ise, sinema dünyasının önemli yapımları arasında gösterilen sıcacık diyaloglarının olduğu, ‘Cinema Paradiso’yu bulabilecek sinemaseverler. Bunun yanında, ilgi çeken Sanal Kadraj köşesi de her zamanki gibi okuyucuların karşısında. Beğenerek takip edilen DVD ödüllü yarışma sayfalarında da okuyucuları sürprizler bekliyor. Yeni çıkan DVD’lerin tanıtımının da yer aldığı dergi www.sinemalife.com doyurucu içeriğiyle bir tık uzağınızda.

blank

Murat Tolga Şen

1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

This will close in 20 seconds

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Shenema Kısa Film Platformu Başvuruları İçin Son 5 Gün 3 – Shenema Kısa Film Platformu 4

Shenema Kısa Film Platformu Başvuruları İçin Son 5 Gün

Shenema İstanbul Kısa Film Platformu başvuruları için son beş gün!

Zombiler Gladyatörlere Karşı!

Sanayi toplumunun bir artığı olan korku figürü zombileri antik dönemde