Fenomen Dinmiyor: Star Wars Hayran Foto Galeri 1 – star wars hayranlari 0012

Fenomen Dinmiyor: Star Wars Hayran Foto Galeri

17 Mart 2013

Star Wars hayran foto galerisine hoşgeldiniz. Star Wars fenomeni filmlerini aşmış, yönetmenini aşmış ve hatta kendini aşmış bir fenomen artık. Popüler kültürün en fazla tüketilen bilim kurgu filmi olmasının yanında pek çok sanatçıya olumlu veya olumsuz ilham kaynağı olmaya devam ediyor.

A_long_time_ago

Bu Star Wars çılgınlığını en doğal ve en güzel yaşayanlar ise hayranları. Pek çok deli dolu insan sosyal medya üzerinde Star Wars evreninde kendilerine yer açıyorlar, kendi yaptıkları veya satın aldıkları Star Wars kostümlerini paylaşıyorlar. Tabi bunlar içerisinde oldukça yaratıcıların yanı sıra komik olanları da var. Star Wars karakterleri gibi giyinmiş modellerin yer aldığı seksi sitelerden tutun da güzellik yarışması yapanlara kadar neler neler var. Şüphesiz özellikle Amerika menşeili toplantılar, fuarlar ve kongrelerde hayranlar bir araya gelip türlü türlü giyimlerini paylaşıyorlar, bir nevi defileye dönüşen toplantılarda bir araya geliyorlar. Kimisi hayal dünyasını Star Wars kahramanları ile birleştiriyor.

Sizin için sosyal medya ve çeşitli web sitelerinde yıllar içerisinde görüp sakladığım ilginç Star Wars hayran fotoğraflarından bir galeri derledim.

Not: Üzerlerine tıklayarak görselleri tam boy olarak görüntüleyebilirsiniz.

blank

Utku Uluer

1974'te Moda'da doğdu. İtalyada yaşıyor. Italyanca ve Ingilizce dillerinde profesyonel turist rehberliği yapıyor. 1994 yılında Doğuş FM de Katiller de Ağlar müzik programı ile başlayan DJ'lik tutkusu DJ Legoman ismiyle farklı bir noktaya taşındı. 2007 yılında Sinematik yeşilçam sitesini kurdu, O zamandan beri Sinematik Yeşilçam ve Öteki Sinema'da kafasına göre yazmaktadır.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Video Kaset Kapakları Sergisi 41 – videokaset

Video Kaset Kapakları Sergisi

Video Kaset Kapakları Sergisi: Video kaset kiralayan dükkâna girdiğimizde raflardaki
Batman Dizisinde Bruce Lee'nin Ne İşi Var? 42 – Bruce 14.jpg.pagespeed.ce .JdotjFrWTi

Batman Dizisinde Bruce Lee’nin Ne İşi Var?

Bruce Lee... Tüm zamanların en sevilen dövüş filmleri aktörü... Peki,