Fenomen Dinmiyor: Star Wars Hayran Foto Galeri

Star Wars hayran foto galerisine hoşgeldiniz. Star Wars fenomeni filmlerini aşmış, yönetmenini aşmış ve hatta kendini aşmış bir fenomen artık. Popüler kültürün en fazla tüketilen bilim kurgu filmi olmasının yanında pek çok sanatçıya olumlu veya olumsuz ilham kaynağı olmaya devam ediyor.

A_long_time_ago

Bu Star Wars çılgınlığını en doğal ve en güzel yaşayanlar ise hayranları. Pek çok deli dolu insan sosyal medya üzerinde Star Wars evreninde kendilerine yer açıyorlar, kendi yaptıkları veya satın aldıkları Star Wars kostümlerini paylaşıyorlar. Tabi bunlar içerisinde oldukça yaratıcıların yanı sıra komik olanları da var. Star Wars karakterleri gibi giyinmiş modellerin yer aldığı seksi sitelerden tutun da güzellik yarışması yapanlara kadar neler neler var. Şüphesiz özellikle Amerika menşeili toplantılar, fuarlar ve kongrelerde hayranlar bir araya gelip türlü türlü giyimlerini paylaşıyorlar, bir nevi defileye dönüşen toplantılarda bir araya geliyorlar. Kimisi hayal dünyasını Star Wars kahramanları ile birleştiriyor.

Sizin için sosyal medya ve çeşitli web sitelerinde yıllar içerisinde görüp sakladığım ilginç Star Wars hayran fotoğraflarından bir galeri derledim.

Not: Üzerlerine tıklayarak görselleri tam boy olarak görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir