The Hobbit’ten İlk Görüntüler Nihayet Açığa Çıktı

The Hobbit’in çekimleri resmen başladı…

Çekimlerine nihayet başlanan The Hobbit projesinin ilk set fotoğrafları filmin yönetmeni Peter Jackson’ın Facebook sayfasında yayınlandı… Böylece The Hobbit’ten ilk görüntüler açığa çıkmış oldu.

Yapım firmasının yayınladığı bir basın bülteniyle ‘The Hobbit’in çekimlerinin Yeni Zelanda’da bugün resmen başladığı duyurulurken, Bilbo Baggins’in evinin içini ve yönetmen Jackson’ı gösteren iki fotoğraf da basınla paylaşıldı. Yeni Zelanda’nın Wellington şehrinde gizli bir bölgede çekimlerine başlanan film iki bölüm halinde çekilecek ve 2012-2013 yıllarında vizyona girecek.

Orta Dünya mitolojisinin başlangıç noktası olan ‘The Hobbit’, Thorin Oakenshield önderliğindeki 13 cüce ve Bilbo Baggins’in; Thorin’in sülalesinin Ejderha Smaug tarafından sürüldüğü Erebor’da ki Lonely Mountain’e (Yalnız Dağ) olan efsanevi yolculuğunu anlatıyor…

İşte ‘The Hobbit’ten ilk görüntüler:

The Hobbit'ten İlk Görüntüler Nihayet Açığa Çıktı 1 – pjackson Hobbitset firstphotofull2

The Hobbit'ten İlk Görüntüler Nihayet Açığa Çıktı 2 – pjackson Hobbitset firstphotofull1

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yorum var

  1. blank

    Peter Jackson hakkında internette dolanan bazı söylentiler, King Kong remake’indeki sıkıcılık ve kısa zamanda bu kadar aşırı kilo vermesinden sonra bütün sempatim gitti bu herife ya..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir