The Midnight Meat Train Geliyor!

9 Ekim 2008

Yılın benim için süprizlerinden biri “The Midnight Meat Train10 Ekim’de Türkiye’de vizyona giriyor. Clive Barker’ın Kan Kitabı’nın aynı adlı hikayesinden uyarlanan yapım eğer hikaye kadar başarılı bir atmosfer verdiyse başarılı olacağını düşünüyorum.

www.midnightmeattrainthemovie.com/

New York’lu bir fotoğrafçı olan Leon Kaufman (Bradley Cooper), sanat galerisi sahibi olan Susan Hoff (Brooke Shields)’in etkisiyle daha dişli hale gelmektedir Bu sırada bir seri katille yolları kesişen Leon, insanlığın karanlık tarafına şahit olmaya başlayacaktır…Geceleri metrolarda seri cinayetler işleyen Mahogany (Vinnie Jones), kurbanlarını korkunç şekilde parçalara ayırır. Leon’un Mahogany’yle olan ilgisi, kız arkadaşının tüm korkularına rağmen onu metroların içine ve şeytanın ta kendisine doğru çeker; Maya da onla beraber bu karanlığa sürüklenip gidecektir.

blank

Masis Üşenmez

1979 İstanbul doğumlu yazar ilk sinema deneyimini Superman ve Star Wars’la yaşayıp kendini çizgi roman ve bilim kurgu dünyasına atar. 2006 yılında "Öteki Sinema" kadrosuna katılır ve sitenin gelişiminde önemli rol üstlenir. Halen Öteki Sinema'da editörlük ve Cinedergi'de yazarlık yapmaktadır.

2 Comments

  1. Güzel bir hikaye var ortada o gerçek. Vinnie Jones yine mükemmel ama filmi izledikten sonra hiçbir tat bırakmadı damağımda. Filmin sonuna gelene kadar Clive Barker’la bir bağlantı kuramadım. Bu hikayeden hareketle çok daha gizemli ve çok daha karanlık bir film ortaya çıkarabilirlerdi.

  2. Ben bu filmi Londra’da, Frightfest2008’de izleme sansi buldum. Vinnie Jones hayrani bir seyirci kitlesi ile filmi izlemek baska bir keyifti. Vinnie Jones elindeki et cekicini her bir kurbanin kafatasina gomdugunde sinema salonu gol atmiscasina “yeeeaaaaaaah” cekiyodu.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Hobbit'e Az Kaldı: Vizyon Tarihi 14 Aralık 2012 1 – Hobbit 1

Hobbit’e Az Kaldı: Vizyon Tarihi 14 Aralık 2012

Hobbit'e az kaldı! Peter Jackson, bir üçlemenin ilk filmi olan
Mad Max'e Furiosa Spin-Off'u Gelecek! 2 – Mad Max Fury Road Charlize Theron Furiosa

Mad Max’e Furiosa Spin-Off’u Gelecek!

George Miller'da açıklama geldi. Post-apokaliptik temalı Mad Max serisine yeni