Top 10: Sinemanın En Acayip Oral Seks Sekansları (18+) 1 – oral sex scenes009

Top 10: Sinemanın En Acayip Oral Seks Sekansları (18+)

6 Ekim 2015

10- Monster’s Ball

Leticia Musgrove’un mutluluğu, Hank Grotowski’nin dilinde bulduğu yatak sahnesidir. Her ne kadar büyük sevişme sahnesinin gölgesinde kalsa ve Google’da Halle Berry sex scene yazınca 2. sırada çıksa da, bu sahnede Halle Berry ağızları açık bırakan bir performans sergiler. İnlemeleri dün gibi kulağımızda, kasılmaları görsel hafızalarımızdadır.

oral sex scenes007

9- High Tension

Kesik bir kafaya blowjob yaptıracak kadar yaratıcı ve hastalıklı bir sahnedir. Kamyoncu bir seri katilden, sıradan bir blowjob beklemek de vizyonsuzluk olurdu zaten. “Le tueur” kurbanını yakalar, kafasını kopartır (kurbanının kafasını) ve olaylar gelişir. O son çığlığı atmayacaktın Anton, artık ağzının yerini biliyorum!

oral sex scenes003

8- Pretty Woman

Bir erkek en çok ne ister? TV karşısında içki içip oral seks yaptırmak… Edward Lewis de bu şanslı adamlardan biridir. Bir yandan şampanyasını yudumlar bir yandan da kendini Vivian’ın marifetli ellerine bırakır. Vivian’ın paçasından elini sokmasıyla başlayan sahne, Richard Gere’in zaten kısık olan gözlerini daha da kısmasıyla devam eder. Ağızdan öpüşmeyen Vivian, kendince böyle bir yöntem geliştirmiştir. Neticede tatlı dil yılanı bile deliğinden çıkartır.

oral sex scenes002

7- Ace Ventura: Pet Detective

Öyle bir oral seks düşünün ki, zevkten ağaçta asılı kalan maymun gibi bir o yana bir bu yana sallanıyorsunuz. Ace Ventura müşterisinin iri göğüslerine ve teşekkür babındaki oral seks teklifine karşı koyamaz. O kadar yol geldim, bir oral seksinizi alırım der ve sonunda maymun olur. Çünkü bazı ev sahipleri çay ikram etmekten fazlasını yapar. Thug life with Rebecca Ferratti.

oral sex scenes009

6- Black Swan

Nina ve Lily’nin, Nina’nın odasında gizli kapaklı yaptıkları lezbiyen seks sırasında vuku bulur. Aynı zamanda Nina’nın filmin başından beri ihtiyacı olan şeydir. Her ne kadar hayal ürünü de olsa güzeldir, ağızlara layıktır. Dili pabuç kadar olan Lily tam bir ‘attention whore’ olduğu için Nina onu bu şekilde hakimiyeti altına alır. Sakso is the new 31.

oral sex scenes006

5- Re-Animator

Hala yaşayan kesik bir kafanın size oral seks yapmasını ister miydiniz? Evet, Megan da istemedi. Fakat “I love” diyerek bacak arasına dalan azgın bir kafayı durdurmak ne mümkün. Christy Mack’i bile vajinismus yapacak bu pozisyon, izlerken çoğumuzun “o neydi kız” diye irkilmesine sebep olmuştur. Klitoris klitoris olalı böyle eziyet görmemiştir.

oral sex scenes005

4- Killer Joe

“Tavuk budu penisimi em!” gibi bir tuhaflığa imza atan sahnedir. Biraz manyak olan Killer Joe Cooper, tartakladığı Sharla Smith’ten elindeki tavuk buduna blowjob yapmasını ister. Sonra olayı biraz abartır ve tavuk budunu Sharla’nın boğazına sokmak itibariyle deep throat yaptırır. Bu sahne, Kentucky Fried Chicken’ın şimdiye dek yaptığı en ağız sulandıran subliminal reklamdır.

oral sex scenes004

3- American Pie

Oral seks kültürüne “tornado tongue” stilini getirmiş sahnedir. Defterde dilin bir kasırga gibi hareket ettirilmesi gerektiği yazar. Kevin de bu yöntemi Victoria üzerinde dener. Sonuç; “yastıklara söyleyin derdimi” olur. Eğer seks yapacak yaşta değilseniz ya da daha önce hiç seks yapmamışsanız dilinizi geliştirmeniz gerekir. Çünkü bir lisan bir insan demektir!

oral sex scenes010

2- Blue is the Warmest Color

Bir dilin nesi var, iki dilin 69’u var. Filmdeki tam zamanlı lezbiyen seks sahnesi sırasında oral seksin derinliklerinde dolaşırız. Emma ve Adele’in sevişmesi o kadar inandırıcıdır ki, hepimiz bu aşkı kasıklarımızda hissederiz. Ass licking’den face sitting’e, oradan da emmi pozisyonuna akarız. Ah şu ellerimizin dili olsa da konuşsa…

oral sex scenes001

1- Police Academy

Her ne kadar Bill Clinton ve Monica Lewinsky ikilisi kadar havalı olmasa da, bu sahne de yüksek mertebede birine oral sekste en iyilerden biridir. Komutan Lassard’ın akademide yaptığı konuşma sırasında dili tutulur. Hayır, prompter bozulduğu için değil, kürsüye saklanmış bir kadın kendisine oral seks yaptığı için. En sonunda kürsünün altından Mahoney’nin çıkması iyi olmasa da, mutlu sonla biten bir konuşma olur. Söylediklerimin hepsini yuttunuz mu?

blank

Semra Uygun

Fantastik sinema ve korku sineması için yeni ve acayip şeyler yaptı. “Korkteyl” programını yazdı ve sundu. “Midnite Movies” grubunu kurdu, korkuyu ötekilerle paylaştı. Semra deli gibi film izliyor, Tür, yıl, oyuncu, yönetmen ayırmaksızın izliyor; abur cuburlarını, dostlarını yanından eksik etmeksizin izliyor. Ama Semra hala doğru filmi bulamadı.

3 Comments

  1. THE BROWN BUNNY filmini de unutmamak lazım gerçek oral sex sahnesiyle

  2. Police Academysi de benim favorimdir Ayrıca Kod Adı kılıçbalığını da unutmamak lazım bence

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Dizi Diye Çok Uzun Filmler İzliyoruz! 2 – 7f416a94 f411 4175 b68b 8f5855523b78.sized 1000x1000 1

Dizi Diye Çok Uzun Filmler İzliyoruz!

Binge Watch ya da binge-viewing Türkçeye tercümesi Seri-İzleme olarak yapılabilir.
5 Yıl Sonra Kimse "Cem Yılmaz Filmi" İzlemeyecek mi? 3 – 22692303192 0b3b9af3a1 b

5 Yıl Sonra Kimse “Cem Yılmaz Filmi” İzlemeyecek mi?

Cem Yılmaz'ın son filmini izlemek için ilk 3 gün herkes