Uzay Yolu’nun 50 Yıllık Serüveni Bu Kitapta! 1 – startrek

Uzay Yolu’nun 50 Yıllık Serüveni Bu Kitapta!

19 Kasım 2016

startrek-klasik_cp1x

Uzay Yolu hayranlarına müjde! Sinema ve televizyon tarihinin en önemli serilerinden Uzay Yolu’nun 50 yıllık külliyatı Alfa Yayınlarından çıktı!

Paul Ruditis, Sanford Galden Stone ile Simon Hugo’nun katkılarıyla hazırlanan Uzay Yolu Kitabı, Uzay Yolu evrenindeki teknolojik ilerlemeler ve önemli olayların derinlikli açıklamalarının yanı sıra bilgilendirici grafikler, film ve dizilerinden unutulmaz alıntılar ile kareler içeriyor.

Bu kitapla, Uzay Yolu evreni hakkında bilmediklerinizi keşfedecek ve rehber niteliğinde bir esere sahip olacaksınız!

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]

unnamed-3ARKA KAPAK

İlk Yıldız Gemisi Atılgan’ın kaptanı kimdi? Dünya galaksisinin hangi çeyreğinde? Tribble’lar neden sorun çıkarıyor? İntergalaktik tarihin yüzyıllarını inceleyen Uzay Yolu Kitabı bu ve bunun gibi birçok soruyu yanıtlıyor.

Bu kapsamlı rehber kitap, Uzay Yolu evrenindeki teknolojik ilerlemeler ve önemli olayların derinlikli açıklamalarını içeriyor. Hem Yıldız Filosu personelinin hem de onların dostu ve düşmanı olan birçok unutulmaz karakterin ayrıntılı profillerini sunuyor.

Bilgilendirici grafiklerin yanı sıra Uzay Yolu film ve dizilerinden unutulmaz alıntılar ve karelerle dolu olan Uzay Yolu Kitabı, yaklaşık 50 yıldır derin uzayda yaşanan heyecan verici maceralar hakkında bilmeniz gereken her şeyi keşfedip açıklıyor.[/box]

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Sis Tam Metin Olarak Okurla Buluşuyor! 2 – Stephen King Sis banner

Sis Tam Metin Olarak Okurla Buluşuyor!

Korku edebiyatının usta kalemi Stephen King’in ilk defa 1985 yılında
Bir Solukta Okuyacağınız Bir Roman: Kış Masalları 3 – kıs

Bir Solukta Okuyacağınız Bir Roman: Kış Masalları

Eğer siz de uzun zamandır roman yazılmadığını düşünenlerdenseniz, Kış Masalları