Uzaylı Scarlett!

Uzaylı Scarlett! 1 – scarlett johansson as sexy alien laura in under the skin

Michel Faber imzalı aynı isimli kitaptan uyarlanan Under the skin (kitap ülkemizde Aslında Hepimiz Aynıyız ismiyle basılmıştı) projesinden ilk görsel ortaya çıktı. Filmde Scarlett Johansson’ı bir uzaylı olarak izliyoruz.

2004 tarihli Birth filminden bu yana ismini duymadığımız yönetmen Jonathan Glazer’ın bilim-kurgu türündeki son projesi olan Under the skin, Dünya’mızı inceleyen ve otostopçuları yemeği yapan bir uzaylının İskoçya’daki maceralarını anlatıyor. Scarlett Johansson’ın başrolünde olduğu film “yarı yol filmi”, “yarı bilim-kurgu” ve “yarı gerçek” olarak niteleniyor.

Pek çok ödül kazanan ve çağımızın Hayvan Çiftliği olarak anılan kitaptan uyarlanan proje hakkında konuşan Johansson, “Evet filmde kendi formumda bir uzaylıyı canlandırıyorum” diyor ve filmi “Aslında bir bilim-kurgu değil, daha çok varoluşsal soruları olan ve bir kaç cümleyle anlatılamayacak kadar karmaşık bir film” şeklinde tanımlıyor.

Çekimleri sona eren Under The Skin bu yıl içinde vizyona girecek.

Uzaylı Scarlett! 2 – Scarlett Johansson Under The Skin set photo 3

Kaynak: http://www.beyazperde.com/haberler/filmler/haberler-52500/

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Optimized by Optimole