Yine mi Cinnet Geçireceğiz?

Los Angeles Times’ın haberine göre; Warner Bros stüdyosu, Stanley Kubrick imzalı ünlü korku klasiği The Shining’in (Cinnet) öncesini anlatacak, yine mi dedirten bir proje ile yakından ilgileniyor.

Laeta Kalogridis ve ortakları Bradley Fischer ile James Vanderbilt’in yapımcı olarak isimlerinin geçtiği proje hakkında çıkan ilk haberler henüz emekle aşamasında olduğu yönünde.

Filmin, ilk filmde Jack Nicholson’ın canlandırdığı Jack Torrance karakterinin ve ailesinin uğursuz Overlook Hotel’e gelişleriyle başlarından geçen olayların öncesine odaklanması bekleniyor.

Ünlü yazar Stephen King de The Shining romanının devamı üzerinde çalıştığını fakat henüz çıkış tarihininin belli olmadığını söyledi.

Çekimleri devam eden King imzalı bir diğer kült proje ise başrolünde Chloë Moretz’in olduğu yeniden çevrim Carrie projesi… (Kaynak: Beyazperde.com)

Yazar hakkında: Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

4 Yorumlar

  1. Söylendiğine göre Stephen King filmi beğenmemiş, Stanley Kubrick’in kitaba sadık kalmadığını iddia etmiş. Bence şimdiden kafasına göre bir yönetmen arayışına girsin.

  2. ‘The Shining’ ve ‘Carrie’.. Tabi bunlar eksik kalmıştı! Bir ara Megan Fox, ‘Carrie’ ben olmak istiyorum demişti bir röportajda. Carrie’de o olsun tamamdır..

  3. Chloë Grace Moretz kaptı bile o rolü, Fox’a geçmiş olsun!

  4. King 1980 yapımı Shining beğenmeyip yenisini yaptırmıştır.lakin herkesin hemfikir olduğu bir gerçek vardır.Kubrick’in filmi bir başyapıttır.King’in ki ise sıradan bir filmdir.İyi yazar olmak başka şey …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir