Yeni Yıla Yalnız Girenlere: En Korkunç 10 Yılbaşı Filmi!

Deadly Little Christmas (2009)

Yeni Yıla Yalnız Girenlere: En Korkunç 10 Yılbaşı Filmi! 1 – Deadly Little ChristmasGüzel, güneşli bir Californiya Noelinde 8 yaşındaki küçük Devin zengin ve mutlu ailesini katleder! Tabi doğrudan akıl hastanesine… 15 yıl sonra Devin hastaneden kaçar ve yarım bıraktığı işi tamamlamaya karar verir! Babasını ve evin hizmetçisini de öldürür ama hazır cinayetin tadını almışken bırakmak olmaz deyip katliamlarına devam eder.

Halloween ve Friday the13 filmlerini bir miksere atıp noel zamanı karıştırsanız ortaya bu suyunun suyu film çıkıyor a dostlar! Zaten filmin afşinde de bu iki slasher şaheserinin şöhretini sömüreceği ilan ediliyor. Kevin karakterine maske falan da takmışlar ama asla bir Michael Myers ya da Jason Voorhees karizması yok kendisinde… Bildiğiniz küçük bütçe filmi… yazdığımız filmler içinde Rare Export’tan sonra en yeni olanı bu… Yeni Slasher’larda eski doku, tat kalmadığı ve bu tür ucuz filmlerde oynayan aktörlerde gram ruh olmadığı için çok da tavsiye edilecek bir film değil. Ama Gore meraklıları epey bir sadistik an barındıran bu filmi sevip, bağırlarına basabilirler. Ben pek hoşlanmadım. (Murat Tolga Şen)

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

4 Yorumlar

 1. blank

  Hey! Ne güzel bir liste yapmışsınız!
  Nanananooommm… Hemen başlayacağım seyretmeye:)
  Teşekkürler.

 2. blank

  korku ve gerılım fanatığı bırı olarak cok sevındım,harıka fılmler tamda yılbası haftasında :) hepsını ızlıyorum

 3. blank

  bu tarz filmlere bayılan biri olarak bu siteden çok zevk alıyorum. bu yazı da çok eğlenceli, elinize sağlık!

 4. blank

  Burada eski Yazıları gördüm 2011 den kalan acaba burada ki insanlar şu an nasıllar ne yapıyorlar cok duygulandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir