Desert Warrior (1988)

“Nükleer savaş sona erdi ama sağ kalanlar için savaş yeni başlıyor!”

Desert Warrior, başrolünde Nr. Olympia ve Bay Hulk olarak ünlenen Lou Ferrigno’nun kaslarının oynadığı Post Apokaliptik bir çöp film… Konu sıradan: Doom şehrinde yaşayan Tyroglar ve radyasyondan korunmak için yeraltına inmiş olan Dronelar yaşamak için savaşıyor.

Tyrogların lideri Baktar’ın sadece bir çocuğu var, o da radyasyon yüzünden mutant… Babadan oğula geçen padişahlık dürtüleriyle kavrulan Baktar, sağ kolu Zerak’ı (Lou abi) doğurabilen bir kadın bulması için sahaya salıyor (New York 2019 ile aynı konu)

Zerak bula bula düşman kabile Drone’ların kızı Racela’yı buluyor ve kaçırıyor. Liderime götüreyim derken kıza kendi aşık oluyor ve onun canı için savaşıyor vs.

Film o dönem ucuz Post Apokaliptiklerin favori mekanı olan Flipinlerde çekilmiş ve dönemim tüm tutmuş filmlerinin (Ninjalar bile var) ikonlarını doldurmuş. Çok kötü ve bu yüzden de seyretmesi çok zevkli…

Yukarıdaki video penceresinden filmin tamamını izleyebilirsiniz, Harika posterini de paylaşmayı görev bildim! Altyazı sormayın, bu filmi anlamak için herhangi bir altyazıya ihtiyacınız yok! 80’ler çocuklarına sevgiyle…

Desert Warrior

SEVDİYSEN PAYLAŞ BAŞKALARI DA OKUSUN
Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir