Öteki Sinema Sunar: Slave of the Cannibal God (1978)

Öteki Sinema olarak sizlere bu defa istismar sinemasının nadide örneklerinden Slave of the Cannibal God filmini sunuyoruz.

Öteki Sinema Sunar: Slave of the Cannibal God (1978) 1 – La montagna del dio cannibale The Mountain

Film, emsalleri ve özellikle Cannibal Holocaust kadar güçlü bir yapım olmasa da ilgiye değer… Yönetmen Sergio Martino, Ruggero Deodata’nın çok sevdiği “Orman” ve “yamyam” temalarını neredeyse aynı şablonla uyguluyor. Ormana araştırma için gelen batılılar, farklı bir kültür, artık belgesellerde bolca gördüğümüz birbirini yiyen hayvanlar ve yamyamlık…  Filmi ilginç kılan, “Newyork 2019″un yönetmeni İtalyan Sergio Martino’nun elinden çıkma bu yapımın başrollerinde, Ursula Andress ve Stacy Keach gibi uluslararası oyuncuların oynaması… Her şart altında B meraklılarının ilgi göstereceği türden bir film olduğunu ekliyor ve oldukça temiz bir tam versiyonunu paylaşıyoruz.

Üstteki pencereden filmin tamamını seyredebilirsiniz.

blank

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

blank
1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

3 Yorumlar

 1. blank

  Lanetliler Dağı desenize şuna! : ) Bakın Londra’daki odamdan 2 resim çektim hemen:
  http://img18.imageshack.us/i/dsc00249k.jpg/
  http://img708.imageshack.us/i/dsc00247l.jpg/

  Bu filmin sonları çok keyiflidir özellikle.

 2. blank

  Bornoz çok güzelmiş :)

  bu arada bu filmdeki sunak sahnesi :) hehehe en erotik ilk 10 sahneye girer bence

 3. blank

  Türkçe posteri mükemmel..Bu arada Can odadaki superman bornozuda on numara :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir