Dünyayı Kurtaran Adam’dan Bile ‘Kötü’ 10 Yeşilçam Filmi

İntikamcı

Cüneyt Arkın iyiydi hoştu ama artık yaşlanıyordu ve kaslı adamların bir Türk benzerini bulmak şart olmuştu. 80’lerde adı bilinmemiş bir vücut geliştirmeci iken Çetin İnanç’ın ellerinde bir Sylvester Stallone imitasyonuna dönüşen Serdar Kebapçılar’ın kısa filmografisinin en keyifli işi kesinlikle İntikamcı’dır. Şu anda TV dizilerinde mazbut anne rolünde izlediğimiz Filiz Taçbaş’ı da deri kıyafetler içinde oldukça farklı bir rolde izleyebileceğimiz film tam bir aksiyon fırtınası ama bu aksiyonun hiçbir mantığı, duygusallığı yok.

intikamcı 2 İntikamcı Filminden Lobi Kartları Serdar Kebapçılar Lobi Kartı İntikamcı Filiz Taçbaş Çetin İnanç

Tüm Çetin İnanç filmlerinde rastlayabileceğiniz türden, sert ve büyük laflar eden karakterler birbirini öldürmek için tüm film boyunca uğraşıyor. Arada hatırlatmış olayım; Serdar Kebapçılar’ın oynadığı bir başka Çetin İnanç filmi olan Rambo: İlk Kan 2 (Rambo : First Blood Part II) replikası “Korkusuz” filmi, Amerika’da Dark Maze stüdyoları tarafından Rampage adı ile DVD’ye basıldı…

SEVDİYSEN PAYLAŞ BAŞKALARI DA OKUSUN
Share

4 Yorumlar

 1. blank

  Hepsini izleyip kötüleşmek istiyorum. O Superman nedir öyle? Aydınger filan?

 2. blank

  Ne kadar kötü olursa olsunlar, içinde barındırdığı seksenler dokusunun değişik bir havası var.Bulabilsem hepsini izlemek isterim gerçekten.

 3. blank
  teoman mete türkmen

  manyak yönetmen nejat gürsoy un 1986 yapımı filmidir mehmet ezici
  sadece başroldedir

 4. blank
  teoman mete türkmen

  3 süpermen olimpiyatlarda filmi imdb puanı 6.1 şaka gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir