Unutulmaz Soundtrack: Battlestar Galactica Season 4

  1. Elegy (Performed by Bear McCreary, piano) – 2:54 From the Episode “Someone to Watch Over Me”

Bear McCreary’nin piyano ile neler yapabildiğinin bir göstergesi daha… Sezon 3 Soundtrack’inde yer alan Battlestar Sonatica ile beraber, tüm Soundtrack albümleri içindeki en özel parçalardan biri benim için… Şahsen sadece piyano ile çalınan eserlere, hele ki bir de gerçekten iyilerse bayılıyorum. Bu parçanın bir özelliği, önemli bir bölümünün Battlestar Galactica dizisinin setindeki eski piyanoda bestelenmiş olması… Parçayla ilgili detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Yazar hakkında: Emel Bilge Çınar

1985 yılında İstanbul’da doğdu. İlk sinema deneyimi Jurassic Park olmuştur. Animasyon ve VFX alanında eğitim almak üzere Amerika Birleşik Devletleri’ne gitti. Türkiye’ye döndükten sonra 3 yıl boyunca Post Producer olarak çalıştı. Bugünlerde bağımsız olarak 3D animasyon ve oyun yapımı üzerinde emek harcıyor. 2009′dan bu yana çeşitli mecralarda sinema ve TV üzerine yazılar yazmaya devam ediyor.

Bak bunu da seversin...

İlk Filmden Bile Kötü: Büyü 2 (2017)

Büyü 2... İlkinden 13 yıl sonra çekilen devam filmine de öncelikle kast tarafından bakmak gerekiyor. İlk Büyü, kötü bir filmin yönetmen gayreti ve oyuncuların hatırına izlenebilir olmasının tipik bir örneğiydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir