Unutulmaz Soundtrack: Battlestar Galactica Season 4

  1. Assault On The Colony (Feat. Raya Yarbrough) – 15:08

Tüm Soundtrack’ler içindeki en uzun parça. Bear McCreary bunu yazarken, yapabileceği en büyük aksiyon fırtınasını yaratmak istemiş. Kendisi “Action Cue” serisinde “Battle on the Asteroid”, “Prelude to War” ve “Storming New Caprica” yı düşündüğünde, başarılı olduğuna kanaat getirmiş fakat aksiyon fırtınası olarak Sezon 3’ün 7:50 dakikalık muhteşem eseri “Storming New Caprica”yı hala bir numarada görüyorum. Üstüne yok.

Yazar hakkında: Emel Bilge Çınar

1985 yılında İstanbul’da doğdu. İlk sinema deneyimi Jurassic Park olmuştur. Animasyon ve VFX alanında eğitim almak üzere Amerika Birleşik Devletleri’ne gitti. Türkiye’ye döndükten sonra 3 yıl boyunca Post Producer olarak çalıştı. Bugünlerde bağımsız olarak 3D animasyon ve oyun yapımı üzerinde emek harcıyor. 2009′dan bu yana çeşitli mecralarda sinema ve TV üzerine yazılar yazmaya devam ediyor.

Bak bunu da seversin...

İlk Filmden Bile Kötü: Büyü 2 (2017)

Büyü 2... İlkinden 13 yıl sonra çekilen devam filmine de öncelikle kast tarafından bakmak gerekiyor. İlk Büyü, kötü bir filmin yönetmen gayreti ve oyuncuların hatırına izlenebilir olmasının tipik bir örneğiydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir