Gişeyi Nakavt Eden 20 Spor Filmi! 1 – Spor filmleri019

Gişeyi Nakavt Eden 20 Spor Filmi!

29 Haziran 2014

16. THE ROOKIE (2002) – $75,600,072

Spor filmleri005

The Rookie, yine bir beyzbol filmi ve yine, imkansız ama yaşanmış bir hikayeyi seyirciyle paylaşıyor. Kişisel gelişim kitaplarından sonra en sevdiği şey, yaşanmış hayat hikayesi filmleri izlemek olan seyircinin, Rookie’yi listenin 16. sırasına taşımasına şaşmamalı. 35 yaşında, profesyonel liglere adım atan Beyzbol koçu Denis Quaid’in hikayesini anlatan bu film, aile, fedakarlık, rol model olmak ve hayallerinin peşinden koşmak gibi çok satan temaları işliyor. Tam bir aile filmi…

IMDB Puanı: 7.0
Süre: 127 Dakika

blank

Emel Bilge Çınar

1985 yılında İstanbul’da doğdu. İlk sinema deneyimi Jurassic Park olmuştur. Animasyon ve VFX alanında eğitim almak üzere Amerika Birleşik Devletleri’ne gitti. Türkiye’ye döndükten sonra 3 yıl boyunca Post Producer olarak çalıştı. Bugünlerde bağımsız olarak 3D animasyon ve oyun yapımı üzerinde emek harcıyor. 2009′dan bu yana çeşitli mecralarda sinema ve TV üzerine yazılar yazmaya devam ediyor.

5 Comments

  1. İnternet sinema siteleri liste sitesi oldu. Kaliteli makale okuyabileceğimiz site Öteki Sinema o yüzden kızdım sayfaya girdiğimde ama yine farkınızı ortaya koymuşsunuz. Eski listelerinizi de okudum. Kesinlikle diğerlerinden çok farklısınız. Teşekkür ederiz emekleriniz için.

  2. Gişe yapmışmıdır bilemem ama Kevin abinin Bull Durham-Boğa Takımı-1988 çok güzel bir filmdir.Beyzbol denen boktan liberal amerikan oyunundan evrensel bir melankoli çıkardığı için.

  3. Arkadaşlar size iyi gişe yapamamış ancak bu listedeki birçok filmden çok daha güzel bir film olduğunu düşündüğüm bir filmi önermek istiyorum. Filmin adı “GOON” . Spor filmlerini seven arkadaşlar muhakkak izlesinler. Gerçek bir sporcunun hikayesidir.

    http://www.imdb.com/title/tt1456635/

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Dünyanın En İlginç Sinema Deneyimleri 2 – Secret Cinema Londra 2

Dünyanın En İlginç Sinema Deneyimleri

Seyahat arama ve karşılaştırma sitesi momondo, dünyanın farklı yerlerindeki en
İzlemekten Bıkmadığımız Filmler 3 – ibf

İzlemekten Bıkmadığımız Filmler

Öteki Sinema yazarlarından Begüm Özdemir’in önerisi ile hazırladığımız son imece